Superwizje i staże

"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś." Milton H. Erickson

Czym jest superwizja z zakresu diagnozy i terapii integracji sensorycznej?
Rozwojowi osobistemu w pracy terapeutycznej sprzyja korzystanie z superwizji indywidualnej lub grupowej. Superwizja jest ważnym narzędziem zwiększania efektywności pracy i rozwoju zawodowego. Najistotniejszym aspektem superwizji jest uczenie się. Superwizja jest bowiem wzajemną wymianą doświadczeń, przemyśleń, okazją wspólnej analizy nad źródłami trudności, szukaniem istoty problemu, dochodzeniem do nowych rozwiązań, utwierdzaniem się w słuszności tego co się robi.
Biorąc udział w superwizji grupowej mamy możliwość, w wyniku otrzymania wielu interpretacji tej samej sytuacji (zarówno ze strony superwizora jak i grupy superwizyjnej) otrzymać wzbogacony opis tego co się naprawdę wydarzyło w problematycznej dla nas relacji/sytuacji. W trakcie superwizji mamy możliwość uzyskania nie tylko informacji dotyczącej naszej pracy ale również mamy okazję oglądać nagrania innych terapeutów i uczestniczyć w superwizji innej osoby z grupy. Dzielimy się z innymi profesjonalistami swoimi trudnościami, wątpliwościami i pomysłami, przyglądamy się ich pracy, oglądamy ich problemy, słuchamy stawianych przez nich pytań, a także skierowanych do nas informacji o naszej pracy.

Poniżej przedstawiamy ofertę superwizji dla terapeutów SI (superwizor-Małgorzata Karga):
Satndardowe superwizje odbywają się w naszym Centrum Integracji Sensorycznej SInet w Warszawie na ul.Patriotów 110, sala 213. Dla osób,które z różnych powodów nie mogą przyjechać do Warszawy proponuję superwizje on-line. Superwizje dotyczą pacjentów z różnymi dysfunkcjami w dowolnym wieku.
W ofercie posiadamy równiez superwizje on-line.

Forma i przebieg superwizji:

  1. Ustalenie terminu superwizji indywidualnej bezpośredniej i indywidualnej on-line drogą mailową. 
  2. Przygotowanie nagrania trwającego maksymalnie 45 min. sesji diagnostycznej lub terapeutycznej SI. W przypadku superwizji on-line przesłanie CD z kopią nagrania na podany w mailu adres .
  3. Dokonanie opłaty za superwizję.
  4. Odbycie superwizji,w trakcie, której omawiamy problematyczne zagadnienia.
Aktualności
piątek, 03 listopada 2017
czwartek, 31 sierpnia 2017
poniedziałek, 26 czerwca 2017
poniedziałek, 19 czerwca 2017
Ciekawe książki Ciekawe artykuły SInet Newsletter